3D printers CreateBot D600 Pro

3D tlač s CreateBot D600 Pro veľmi veľkými a zložitými časťami a objektmi. D600 Pro je priemyselná vysokoteplotná 3D tlačiareň s veľmi vysokou výrobnou kvalitou a obrovsky veľkým vyhrievaným inštalačným priestorom (60x60x60 cm). Používa sa na výrobu vysoko kvalitných a sofistikovaných doplnkových komponentov.

 

12 000,00 € s DPH

Technická špecifikácia

Materiál pre tlač PLA
Rozmer plochy na tlač

Popis

Hlavné vlastnosti 3D tlačiarne CreatBot D600 Pro:

Extrudér vyhrievateľný do teploty 260 ° C (doľava) a do teploty 420 ° C (napravo), vyhrievaná konštrukčná plošina a konštrukčná komora vyhrievaná na 70 ° C - Minimálne deformácie
Mimoriadne veľký inštalačný priestor s rozmermi 600 x 600 x 600 mm a sprievodca priemyselným extrudérom pre optimálnu kvalitu
Jednoduché ovládanie pomocou 4,3 "dotykového displeja a komory na sušenie teplých vlákien
Ľahko nastavte výtlačky po výpadku napájania - ušetrite náklady, čas a nervy.
Priemyselná 3D tlačiareň CreatBot D600 Pro - 3D tlač veľmi veľkých a zložitých častí a predmetov
3D tlač s veľmi veľkými a zložitými časťami a objektmi CreatBot D600 Pro. D600 Pro je priemyselná vysokoteplotná 3D tlačiareň s veľmi vysokou výrobnou kvalitou a obrovsky veľkým vyhrievaným inštalačným priestorom (60x60x60 cm). Celokovový rám vám vždy ponúka plynulý chod, presné lineárne vedenie extrudéra a obrovské zníženie hluku. Ovládajte 3D tlačiareň pohodlne a intuitívne pomocou dotykového displeja a spoľahnite sa na spoľahlivo dobré výsledky výroby vďaka lepidlám BuildTak, vyhrievanej platforme budovy a vyhrievanej komore sušenia vlákien.

Vylepšenia CreatBot D600 Pro oproti D600
25 kontrolných bodov skontroluje nastavenie plošiny budovy a automaticky ju vyrovná
Presná lineárna vodiaca koľajnica pre stabilný a plynulý chod
Ochrana pred výpadkom napájania si automaticky pamätá poslednú pozíciu a pokračuje v 3D tlači
Vyhrievaná stavebná plošina zo skla a lepidiel BuildTak
Jednoduché ovládanie pomocou 4,3-palcovej dotykovej obrazovky
Konštrukčná komora zahrievaná na 70 stupňov minimalizuje deformáciu
Komora na sušenie vlákien pre nylon a ostatné hydrofilné vlákna
Ďalšie funkcie produktu CreatBot D600 Pro:
Výrobná teplota do 260 ° C horúca (ľavá) a 420 ° C horúca (pravá)
Vysoko presná 3D tlač - až do 0,05 mm
Stabilný inštalačný priestor z ocele zaručuje spoľahlivé výsledky
Veľmi veľký inštalačný priestor s rozmermi 600 x 600 x 600 mm
Kompletne uzavretá konštrukčná komora pre stabilné teploty a zníženie hluku
Ideálny na výrobu aditív s vysoko výkonnými termoplastmi.
Teplota extrudéra do 420 ° C
CreatBot je jedným z prvých, ktorý pre masový trh vydal ultrafialovú dýzu s teplotou 420 ° C. Okrem toho spoločnosť CreatBot vlastní exkluzívne inovatívne patenty. Vysokoteplotný extrudér umožňuje spracovávať širokú škálu vlákien. Optimalizované modré chladiace rebrá spoľahlivo a efektívne chladia tepelnú brzdu. Tým sa udržuje teplo z horúceho konca mimo vytlačovacej jednotky. Môžete tiež jemne doladiť výšku dýzy pre maximálnu precesiu. Je možné použiť vlastné vzory pre jednoduché, dvojité a trojité hlavy.
Vysoká presnosť tlače 3D
Vysoká presnosť 3D výtlačkov je umožnená neustálym výskumom a vývojom plniaceho systému extrudéra. S týmto systémom môžete dosiahnuť vysoké rozlíšenie až 0,05 mm. Okrem toho umožňuje konzistentné vytláčanie materiálu bez obávaného upchávania dýzy.

Presnosť do: 0,05 mm Výrobná rýchlosť do: 200 mm / s

Vzorka CreateBot D600 s vysokou presnosťou
Stabilita oceľového rámu
Celokovový oceľový rám poskytuje vysokú a nepretržitú stabilitu pre 3D tlač. Okrem toho výrazne predlžuje životnosť produktu 3D tlačiarne. Optimalizácia a spolupráca na celkovej štruktúre zabezpečuje udržateľnú a efektívnu prevádzku. Medzitým prvá séria tlačiarní CreatBot 3D pracuje nepretržite a spoľahlivo viac ako 5 rokov a viac ako 8000 hodín.

Celokovový podvozok CreatBot D600
Veľký inštalačný priestor
CreatBot D600 Pro je skutočne priemyselná 3D tlačiareň. 3D tlač s extrémne veľkými predmetmi a komponentmi až do 600 * 600 * 600 mm. Jeho inštalačný priestor je 30-krát väčší ako ktorákoľvek iná bežná 3D tlačiareň na dnešnom veľkom trhu.

CreatBot D600 - Veľmi veľká veľkosť zostavy: 600 x 600 x 600 mm

Veľkoformátová tlačiareň CreateBot D600
Úplne uzavretá konštrukčná komora
Plne uzavretá stavebná komora chráni všetky vplyvy prostredia od vašich 3D výtlačkov. To minimalizuje deformácie a udržuje vlhkosť. Takže môžete tlačiť v 3D bez obáv. Uzatvorená konštrukcia navyše znižuje hluk a udržuje konštantnú teplotu v budove.

CreatBot D00 Plne uzavretá komora
Automatické vyrovnávanie stavebnej platformy - optimálne nastavenie
Ovládajte CreatBot D600 Pro a automaticky vyrovnajte jeho stavebnú platformu. Senzor BL meria vzdialenosť medzi stavebnou platformou a vytlačovacou jednotkou na viac ako 25 meracích miestach. Uloží jednotlivé vzdialenosti na rôznych miestach platformy. Na základe týchto informácií táto 3D tlačiareň automaticky kompenzuje akékoľvek nerovnosti.

CreateBot D600 Automatická vyrovnávacia platforma
Presná lineárna vodiaca koľajnica
Vďaka presnej lineárnej štruktúre koľajníc môžete 3D tlačiť modely s veľmi vysokou presnosťou. Dokončite so 4 až 5-krát vyššou prísadou presnosti ako bežné tlačiarne 3D na veľkom trhu. Tento robustný priemyselný dizajn poskytuje vynikajúcu hladkosť a presné podávanie vlákna. Produkujte veľké a komplexné modely dokonale a spoľahlivo s 3D tlačiarňou CreateBot D600 Pro.

Lineárne vodiace lišty CreatBot D600
Porucha napájania a rozpoznávanie vlákien
Tlačiareň CreatBot D600 Pro 3D automaticky uloží aktuálnu polohu a stav vašich 3D výtlačkov. Znižuje plošinu budovy a predlžuje vlákno pri náhlom vypnutí stroja alebo výpadku napájania. To znamená, že môžete 3D tlačiť spoľahlivo a opakovane mnoho hodín 3D. Preč sú dni, keď ste stratili čas, vlákno a peniaze na potratených 3D výtlačkoch.

Detekcia vlákna Filament CreatBot D600
 
Obnovené video z výpadku napájania
 
Video na detekciu vlákien

 

Efektívna stavebná platforma - minimalizácia dobrej priľnavosti materiálu a deformácie
Povrch stavebnej plošiny je pokrytý systémom BuildTak. Vaša 3D tlač spoľahlivo prilieha k tomuto náteru. Zostavovacia platforma vedie a distribuuje teplo rovnomerne a rýchlo. 3D výtlačky s vysokou tepelnou účinnosťou. Vyberte parametre nastavenia, aby váš D600 Plus po niekoľkých vrstvách vypol zahrievanie spodných vrstiev.

Efektívna platforma CreatBot D600
Intuitívne ovládanie dotykovou obrazovkou
Ovládajte túto 3D tlačiareň pomocou ľahko použiteľnej dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 4,3 ". Príkaz jedným tlačidlom zahrieva D600 Pro, spúšťa výrobné úlohy a posúva hlavu extrudéra do východiskovej polohy. Okrem toho čaká mnoho ďalších inteligentných možností nastavenia. vy.

Dotyková obrazovka CreatBot D600
VIAC FUNKCIÍ
Teplovzdušná komora CreatBot D600
Ďalšie inovatívne funkcie systému CreatBot D600 Pro
V porovnaní so svojím predchodcom má CreatBot D600 Pro mnoho inteligentných a inovatívnych funkcií.

Vyhrievaný inštalačný priestor - 70 ° C Pro minimalizuje deformácie
Vďaka aktívne vyhrievanému inštalačnému priestoru zaručuje CreatBot D600 Pro konštantnú teplotu v inštalačnom priestore. Uistite sa, že sa váš model pri 3D tlači nedeformuje - deformácia je minulosťou.

Miestnosť na sušenie vlákien CreatBot D600
Suché a vyhrievané skladovacie priestory pre vaše vlákno
Hydrofilné vlákno skladujte v suchej a vykurovanej skladovacej miestnosti. To vám zaručuje špičkové spracovanie materiálov absorbujúcich vodu, ako je nylon alebo PC. Aby sa minimalizovala absorpcia vody, nastavte teplotu v komore medzi 45 ° C a 65 ° C. Udržujte svoje vlákna v suchu!

Vysoko kvalitné vlákno
Spracujte originálne vlákna CreatBot alebo vysoko kvalitné a cenovo dostupné alternatívy PrimaCreatora.

3D tlač týchto materiálov na CreatBot D600 Pro:
PLA
ABS
Uhlíkové vlákno
drevo
nylon
PC
PTEG
HIPS
PP
pružný
TPU
PVA a ďalšie
Prípady použitia
Realizujte veľké a komplexné komponenty s produktom CreateBot D600 Pro. Organizácia pre kultúrne dedičstvo si objednala tieto modely. Sú tlačené 3D na D600 Pro s 5 kg PLA rolkou do 80 hodín. Všetky 3D výtlačky pochádzajú z 3D tlačiarne, ako je to znázornené, a nemusia sa prepracovať.